Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Рецепт приготування кави в турці по-східному

Рецепт приготування кави в турці по-східному
15.12.2016
000
515

Спосіб приготування

Щоб правильно зварити каву в турці потрібно дуже дрібно помолоти зерна, саме це є запорукою знаменитої пінки в каву по-турецьки. Це також означає, що готувати потрібно відразу після помелу, оскільки дрібні крупинки ще більше схильні до впливу кисню.

Насипте в турку кави і залийте холодну воду. Для кава середньої потрібно 5 р. кави на 60 мл. води (1 ч. л. кави на 4 ст. л. води). Для турки на 300 мл потрібно взяти 20 р. кави і 240 мл води.
Додати 1 ч. л. цукру і 1/8 ч. л. кардамону за бажанням. Цукру можна більше.
Перемішати інгредієнти. Увага, це останній раз коли можна заважати кави.
На дуже слабкому вогні нагрійте кави майже до кипіння, але вінf не повинна закипіти.
Зніміть з вогню на 20-25 секунд.

Поставте на вогонь і доведіть майже до кипіння. На цей раз буде важче впіймати момент поки кава не закипіла, будьте уважні. Якщо кава закипить - не бачити пінки.

Зніміть з вогню. Можна знову зробити такий же трюк з охолодженням і поставити назад на вогонь, щоб кава вийшла міцніше, але на перші рази ми б не рекомендували це робити.
Каву треба дуже акуратно розлити в маленькі чашечки для еспресо разом з осадом. Щоб осад осів, додайте 3-4 краплі холодної води. Також можна зняти ложечкою піну і покласти в чашки і лише потім акуратно по краю налити кави.
Можна пити 3/4 вмістимої чашки. Решта - осад.

Поради

Якість завареної кави оцінюють за піною. Забавним вам може здатися той факт, що за якістю пінки в каву по-турецьки, східні чоловіки визначали, чи підходить жінка для того, щоб на ній одружилися.
Час приготування
5 хв.
Автор
orlada

Інгридієнти

Розраховано на 1 порції(й)
кава
Поки що коментарів немає.
Додати коментар

Інші рецепти

Array